Vega - надійний партнер для вашого бізнесу

Велике портфоліо послуг - доступ до мережі Інтернет, передача даних, IP-телефонія, цифрове ТБ, продукти Microsoft для роботи в хмарі, зберігання і обробки даних, аутсорсинг, дозволяє будувати комплексні рішення для потреб будь-якого бізнесу.

 

Продукти

Vega піклується про своїх клієнтів! Наша місія задовольнити всі потреби в телекомунікаційних послугах. У той же час також важливо оптимізувати витрати. Саме тому компанія розробляє і пропонує комплексні телеком-рішення.

Комплексні рішення об'єднують в собі відразу кілька послуг на більш вігідніх умовах. Замовляйте кілька послуг відразу: шірокосмуговий доступ до мережі Інтернет, телефонний зв'язок, IP-телефонія, Віртуальна АТС, інтерактивне телебачення, передача та зберігання даних на віддалених серверах в Україні та за кордоном та багато іншого.

Завдяки постійному розвитку і модернізації оператор Vega пропонує послуги найвищої якості!

Великому бізнесу

Vega враховує різноманітність сфер діяльності і потреби кожного окремого бізнесу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта забезпечується завдяки величезним потужностям компанії, компетентним менеджерам, постійного розвитку мережі і вдосконалення технологій.

Унікальні телеком-рішення, які об'єднують в собі послуги доступу в Інтернет, телефонії, передачі даних, аутсорсингу, значно спрощують ведення Вашого бізнесу!

Технологія майбутнього GPON

Стрімке зростання числа Інтернет-користувачів, збільшення обсягів відео- та IP-трафіку, а також кількості IoT девайсів – це основні телеком-тенденції майбутнього. Разом з тим, ці зміни можливі із сучасними високошвидкісними технологіями передачі даних. Vega відстежує світові тенденції і втілює кращі ідеї в свій бізнес, піклуючись про комфорт своїх клієнтів. Сьогодні компанія робить ставку на одну з найбільш перспективних у світі технологій високошвидкісного Інтернет-доступу - GPON. Зі швидкістю інтернету до 1 Гбіт/с, можливістю отримання телебачення, Інтернету і телефонії з одного джерела, а також абсолютної безпеки передачі даних, GPON незабаром стане на чолі технологій українського телеком-ринку.