Передача даних

Організація безпечного обміну великими обсягами даних між віддаленими офісами, а також для реалізації віддаленого доступу до корпоративних ресурсів, базам даних, фінансових ресурсів, процесингових центрів. Передача даних від Vega дозволяє організувати прийом и передачу голосу, відео та інших даних в режимі реального часу.

 

Побудова корпоративних мереж «під ключ»

Доступ на швидкості від
1 Мбіт/с до 1 Гбіт/с

Підтримка різних рівнів
якості обслуговування (QoS)

Побудова мереж будь-якої
топології і складності

Досвід реалізації проектів побудови мереж національного масштабу

Професійне проектування і вигідні ціни

 

Глобальна доступність

Послуги передачі даних від Vega доступні більш ніж у 170 країнах світу. Ми можемо гарантувати однорідність, надійність і захищеність Вашої корпоративної мережі незалежно від того, в якій точці планети знаходяться Ваші офіси.

В Україні корпоративні рішення будуються на базі власних MPLS- та MAN-мереж. За кордоном Vega надає послуги передачі даних на мережі партнера British Telecom.

 

Універсальні рішення

Рішення, які пропонує Vega, дозволяють організувати надійну і безпечну корпоративну мережу будь-якого географічного масштабу – міського, міжміського або міжнародного.

Залежно від потреб клієнта ми надаємо виділені некомутовані канали передачі даних або будуємо корпоративні мережі на базі технологій, які найбільше відповідають потребам клієнта.

 
 

VPN (Virtual Private Network)

VPN – найбільш популярна на сьогодні технологія побудови корпоративних мереж – VPN (віртуальна приватна мережа), яка означає об’єднання двох і більше територіально віддалених офісів в єдину захищену мережу для обміну даними, із дотриманням параметрів і правил передачі різнорідної інформації – класів обслуговування (CoS).

Для побудови надійної захищеної мережі використовуються технології і ресурси мережі Vega в Україні, які найбільше відповідають потребам клієнта. Окрім того, у нас є можливість приєднати до Вашої корпоративної мережі офіси, розташовані практично у будь-якій точці земної кулі, завдяки широкій партнерській мережі British Telecom.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до експерта з роботи с корпораціями за телефоном або за адресою [email protected]

(044) 581-61-11

(цілодобово, дзвінки у межах України зі стаціонарних
та мобільних телефонів безкоштовні)