Vega - надійний партнер для вашого бізнесу

Велике портфоліо послуг - доступ до мережі Інтернет, передача даних, IP-телефонія, цифрове ТБ, продукти Microsoft для роботи в хмарі, зберігання і обробки даних, аутсорсинг, дозволяє будувати комплексні рішення для потреб будь-якого бізнесу.

 

Продукти

Vega піклується про своїх клієнтів! Наша місія задовольнити всі потреби в телекомунікаційних послугах. У той же час також важливо оптимізувати витрати. Саме тому компанія розробляє і пропонує комплексні телеком-рішення.

Комплексні рішення об'єднують у собі одразу кілька послуг на більш вигідніх умовах. Замовляйте декілька послуг одразу: широкосмуговий доступ до мережі Інтернет, послуги ip телефонії, Віртуальну АТС, інтерактивне телебачення, передачу та зберігання даних на віддалених серверах в Україні та за кордоном та багато іншого.

Завдяки постійному розвитку та модернізації оператор Vega пропонує послуги найвищої якості!

Великому бізнесу

Vega враховує різноманітність сфер діяльності і потреби кожного окремого бізнесу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта забезпечується завдяки величезним потужностям компанії, компетентним менеджерам, постійного розвитку мережі і вдосконалення технологій.

Унікальні телеком-рішення, які об'єднують в собі послуги доступу в Інтернет, телефонії, передачі даних, аутсорсингу, значно спрощують ведення Вашого бізнесу!

Віртуальна АТС

Віртуальна АТС Vega - це сучасна офісна телефонія з широкими можливостями і простими налаштуваннями.

Облік і запис усіх дзвінків, безкоштовний корпоративний зв'язок, багатоканальні номери, голосові вітання і меню, інтеграція з CRM і багато іншого можливо з Віртуальною АТС Vega за доступними тарифами.

Даний сервіс дозволяє забезпечити всіх співробітників телефонним зв'язком, а Вам - отримати контроль за їх роботою, можливість оптимізації витрат компанії, а отже - збільшення прибутку і розвиток Вашого бізнесу.