Vega Telecommunications Group

Національний телеком-оператор України, один з лідерів на ринку телекомунікацій

 

Vega сьогодні

Компанія пропонує своїм клієнтам комплексні рішення в області широкосмугового доступу до мережі інтернет, телефонного зв'язку, інтернет-телефонії, передачі і зберігання даних на віддалених серверах, як в Україні, так і за кордоном.

Vega постійно розширює перелік своїх послуг. У першу чергу, завдяки інноваційним рішенням, що дозволяють отримати максимальні переваги від використання мережі Інтернет – комплекс послуг IP телефоніїSIP транк і Віртуальна АТС, інтерактивне телебачення тощо.

Завдяки розвитку і модернізації власної мережі, компанія пропонує своїм клієнтам високу якість зв'язку, а також підключення до мережі інтернет на швидкості до 1 Гбіт/сек.

Компанія надає вигідні умови співпраці фізичним особам і бізнес-сегменту (від малого бізнесу до найбільших українських корпорацій), а також українським та міжнародним телеком-операторам.

Національний телеком-оператор Vega пропонує комплексні сучасні рішення в галузі фіксованого телефонного зв'язку, широкосмугового доступу до мережі Інтернет та передачі даних. Входить до групи Vodafone Україна. На сьогоднішній день Vega присутня в 22 областях України. Оперативне управління телекомунікаційною групою Vega здійснює ПрАТ «Фарлеп-Інвест». Генеральний директор компанії – Cергій Скрипніков.

 
 

Телеком-рішення

Vega робить ставку на комплексні телеком-рішення, які можуть задовольнити найвибагливішого клієнта. Основа нашого бізнесу - надання широкосмугового доступу до мережі інтернет і фіксована телефонія. При цьому компанія постійно розширює перелік послуг, пропонуючи своїм клієнтам різні формати IP-телефонії, підключення до інтерактивного телебачення, послуги з передачі та зберігання даних.

Також за запитом наших клієнтів ми розробляємо унікальні телекомунікаційні рішення. Наприклад, будівництво системи посилення сигналу мобільного зв'язку (Indoor Broadcast System) в київському ЦУМі, заміна телекомунікаційного обладнання (Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча), будівництво виділених ліній.

 

ПРИВАТНИМ ОСОБАМ

Підключення до інтернету, як у багатоквартирних будинках, так і приватному секторі, IP-телефонія і інтерактивне ТБ, Vega Wi-Fi (Open Internet) – далеко не повний перелік послуг, які може запропонувати Vega. Нове унікальне рішення – технологія GPON, що дозволяє розвивати швидкість доступу до інтернету до 1 Гбіт/сек.

БІЗНЕСУ

Універсальні комплексні рішення - інтернет, IP-телефонія, цифрове ТБ, продукти Microsoft, зберігання і обробка даних в хмарних дата-центрах, аутсорсинг дозволяють максимально зручно працювати з одним оператором. А серед широкого спектра тарифів можна вибрати оптимальний.

ОПЕРАТОРАМ

Щоб ваш операторський бізнес був успішним, Vega реалізує технічні рішення будь-якої складності, використовуючи найсучасніші телеком-технології: IP-транзит, VPN / Передача даних, Colocation і ін. В результаті клієнт гарантовано отримує послуги високої якості за найбільш вигідною ціною.

Цінності компанії

ДОВІРА

Ми будуємо відносини партнерства та діємо відкрито.

ПРОСТОТА

Ми знаходимо зрозумілі та ефективні рішення, що наближають нас до встановлених цілей.

АМБІЦІЙНІСТЬ

Ми задаємо тон ринку та створюємо нові тренди.

ШВИДКІСТЬ

Ми завжди діємо на випередження та передбачаємо очікування клієнтів.

ПРИЧЕТНІСТЬ

Ми пишаємось бути частиною Команди та беремо відповідальність за результат Компанії.