Послуга "Vega SMS-баланс"

Vega пропонує абонентам - фізичним особам можливість контролювати свій рахунок, скориставшись безкоштовною послугою "Vega SMS-баланс".

Абоненти послуги доступу до мережі Інтернет, які користуються тарифними планами зі щомісячним списанням абонентської плати, за п'ять днів до списання коштів з особового рахунку отримують SMS-нагадування, завдяки якому можуть вчасно поповнити рахунок і далі використовувати послугу доступу до мережі Інтернет.

Для абонентів послуги доступу до мережі Інтернет, користувачів тарифних планів з щоденним списанням абонентської плати, SMS-нагадування буде відправлятися один раз на тиждень, за умови, що баланс за особовим рахунком складатиме менше 15,00 грн.

Для абонентів послуги Телефонія відправка SMS виконується на початку місяця, тобто після того, як буде закритий період, в якому абоненту надавалися послуги. В SMS буде вказана сума, необхідна для оплати. Це дозволить контролювати свої витрати, вчасно поповнюючи рахунок будь-яким зручним для Вас способом. Користування послугою "Vega SMS-баланс" є абсолютно безкоштовним. Ви можете замовити послугу "Vega SMS-баланс" самостійно, скориставшись своїм Особистим кабінетом, або за допомогою співробітників Контакт центру і Центрів продажу та обслуговування абонентів.

Щоб замовити послугу "Vega SMS-баланс" самостійно в Особистому кабінеті, необхідно в даних особового рахунка вибрати опцію "Управління послугою Vega SMS-баланс", ввести номер мобільного телефону для отримання SMS-нагадувань і вибрати "Підтвердити". Після підтвердження Ви отримаєте SMS-повідомлення з перевірочним кодом, який необхідно ввести в поле вікна замовлення послуги та вибрати "Замовити".

Для замовлення послуги за допомогою співробітників Vega, Вам необхідно звернутися у Контакт центр або Центри продажу та обслуговування абонентів.

Змінити номер телефону для відправки SMS-нагадувань або відмовитися від послуги "Vega SMS-баланс" Ви також можете самостійно в Особистому кабінеті з допомогою опції "Управління послугою Vega SMS-баланс" або за допомогою співробітників Контакт центру і Центрів продажу та обслуговування абонентів.