2 місяці безкоштовного Інтернету

Акційні умови діють тільки до 31.08!

Як це працює?

1
Абонент Vega передає з Viber повідомлення промо-код сусіду
2
Сусід замовляє підключення Vega за телефоном 0800601061 або через форму
3
Сусід при підключенні активує промо-код в Особистому кабінеті. Інструкція
4
Вуаля! Обидва отримуєте по 2 місяці* безкоштовного Інтернету

Замовити

Хочеш перевірити, чи дійсний код?

  Дякуємо!

              

  Ваше замовлення успішно прийняте.

  Менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення даних вже найближчим часом.

  Для Вашої зручності, дзвінки здійснюються з 9:00 до 21:00.

  З повагою, Vega Telecom

  Не маєш коду? Телефонуй! 0 800 60 10 61

  Бонусний тариф Vega

  Швидкість до 100 Мбіт/с

  швидкість до 100 Мбіт/с

  Швидкість
  до 100 Мбіт/с

  бесплатное подключение

  Безкоштовне
  підключення

  тестовый месяц

  2 місяці – безкоштовно
  за промокодом

  Замовити

  Є питання? Відповідаємо

  • - Якщо ви поділились своїм промо-кодом, і вам призначені безкоштовні місяці, але одночасно у вас є вже діючі інші акції (місяці зі знижкою, рік без абонплати), то безкоштовні місяці по акції Ділись Gigabit почнуться після завершення інших діючих акцій.
  • - Наданий промокод дійсний протягом 14 календарних днів з моменту підключення. Після цього поле для його введення в Особистому кабінеті буде не доступно.
   • Клієнту, який поділився промокодом, ми обов’язково нараховуємо 2 місяці безкоштовного користування (зокрема, як додаткові до інших акційних умов).
   • Новому клієнту, який підключається за промокодом, ми нараховуємо бонусні місяці за принципом «найбільша акція». Наприклад:

   - Якщо ви новий клієнт, який підключився за базовими умовами (без будь-яких знижок на тариф), промокод буде застосований, а ви отримаєте 2 місяці безкоштовного користування тарифом.

   - Якщо ви новий клієнт, який підключився за акційними умовами, то промокод не буде застосований. Однак через місяць від початку користування Gigabit Net ви отримаєте власний промокод. Ви можете поділитися ним з іншими та отримати 2 місяці користування інтернетом безкоштовно.

   - Звертаємо увагу – бонусні місяці нараховуються на послугу Інтернет. Якщо клієнт підключає Інтернет + TV – частка абонентної плати за послугу телебачення все одно буде нараховуватись (абонента плата за пакет мінус абонента плата за Інтернет у ваших поточних тарифних умовах).

  • Промо-код можна дізнатись в Особистому кабінеті, на головній сторінці буде присутній рекламний банер, на якому і зазначений ваш особистий код. Інформація з’явиться у абонентів, що користуються послугою Інтернет більше 1 місяця.

   Також, ми регулярно робимо Viber-розсилки з промо-кодами. Якщо ви не отримали промо-код зазначеними шляхами - зателефонуйте нам: 0 800 60 10 61, ми підкажемо.

  • Свій промо-код потрібно активувати в Особистому кабінеті. Інструкція з активації 
  • Прийде повідомлення про це в смс, на e-mail та з'явиться інформація в Особистому кабінеті. Нотифікації будуть для обох учасників.
  • Скільки хочеш. Чим більше, тим краще! Більше безкоштовного Інтернету.
  • Знижка розповсюджується тільки на Інтернет
  • Промо-код можна дізнатись в Особистому кабінеті, на головній сторінці буде присутній рекламний банер, на якому і зазначений ваш особистий код.

   Або телефонуй за номером 0 800 60 10 61, ми підкажемо.

  • При введенні неіснуючих промо-кодів відображується помилка. В разі трьох помилок можливість внесення промо-коду блокується. Але після першого місяця користування послугою Інтернет, ви зможете надавати власний промо-код своїм друзям та сусідам і отримувати бонусні періоди користування Інтернет без абонплати.
  • Авжеж! При підключенні дізнавайся свій промо-код, щоб ділитися та отримувати місяці безкоштовного Інтернету. Інформація про власний промо-код з’явиться у абонентів, що користуються послугою Інтернет більше 1 місяця.
  • Акція працює як для абонентів Gigabit від Vega, так і для звичайного оптичного Інтернет від Vega, зі швидкістю 100 Mb\s. Тож, якщо ви ще не підключили Gigabit, промо-код можете отримати і від сусіда підключеного за іншою технологією.