Із якими телефонними лініями працює Vega

Із якими телефонними лініями працює Vega

Про що цей розділ

У цьому розділі описано, що:

  • для під'єднання до Vega Вам потрібен номер, що працює за протоколом SIP;
  • номер, що працює за протоколом SIP, дає Вам такі переваги, як мобільність і розширюваність;
  • купити новий SIP-номер можна як через менеджерів.

Для Vega потрібен SIP-номер або SIP транк

Спробуймо розібратися, чи можете Ви під'єднатися до Vega, наскільки це може бути для Вас вигідно і які кроки Ви повинні виконати. Із самого початку потрібно зрозуміти, що Vega не працює зі звичайними телефонними номерами. Що треба розуміти під звичайним номером? Не вдаючись у технічні подробиці, можна сказати, що це номер традиційної мережі телефонії загального користування. Для під'єднання Вам потрібен номер, який працює за технологією VoIP і протоколом SIP. Звичайний номер можна визначити за телефонною лінією у Вашому офісі, міні-АТС Panasonic і телефонними розетками. SIP-номер не потребує нічого з переліченого вище, а для роботи йому потрібна тільки інтернет-лінія. Якщо Ви читаєте ці рядки, з великою часткою ймовірності можна припустити, що інтернет у Вас вже є. Тоді навіщо Вам ще й телефонні дроти?

З погляду абонента SIP-номер нічим не відрізняється від звичайного міського.

Отже, ми маємо SIP-номери і звичайні номери. На вигляд вони нічим не різняться. Наприклад, київський номер нашої компанії 224-98-95 – це номер, який працює за протоколом SIP. В офісі в нас немає жодного телефонного проводу. Тільки SIP-телефони, програмні телефони на ноутбуках і гарнітури.

Що дає використання SIP-номера

Використовуючи Інтернет і його можливість передавати голос, ми маємо доступ до цього телефонного номера з будь-якої точки земної кулі. Плюс за допомогою протоколу SIP можна реалізувати низку функцій бізнес-телефонії простішими і менш витратними способами.

Як підключити новий SIP номер

Зверніться в Vega, і одночасно з підключенням Віртуальної АТС Вам підключать необхідну кількість SIP номерів.

Я вже маю звичайні / IP номери Vega, чи можна їх переключити в Віртуальну АТС?

Всі номери Vega, що використовуються на звичайних IP лініях або в SIP транках можна переключити в Віртуальну АТС. Номери, що використовуються на звичайних (TDM) лініях, або в ISDN PRI в більшості випадків теж можна переключити - будь ласка зверніться в Vega для перевірки технічної можливості.