Налаштування Grandstream GXP2100

Налаштування Grandstream GXP2100

Про апарат

Grandstream GXP2100 - дає змогу здійснювати дзвінки по IP-мережах з використанням SIP-протоколу. Його під'єднання до Vega дуже просте і можливе як з використанням браузерної панелі керування через IP-адресу, так і через меню телефону.

Grandstream GXP2100

Grandstream GXP2100 - являє собою IP-телефон бізнес-класу. Він підтримує чотири лінії, п'ятисторонню конференцію, має графічний РК-дисплей з роздільною здатністю 180х90 точок.

Налаштування

Для налаштування Grandstream GXP2100 через веб-інтерфейс потрібно:

1. Для налаштування програми Вам потрібно знати реєстраційні дані, їх можна знайти, перейшовши за посиланням «Дані для реєстрації телефонного апарата (софтфона)».

2. Переконатися, що Ваш телефон увімкнений і під'єднаний до інтернету. На задній панелі Grandstream GXP 2100 є два порти RJ45 (LAN і PC). Потрібно під'єднати канал інтернету до порту LAN. Після цього телефон має отримати IP-адресу (якщо в мережі, до якої під'єднаний телефон, увімкнений DHCP-сервер і Ви не змінювали заводських налаштувань телефону на автоматичне отримання IP-адреси).

3. IP-адреса має висвітитися на екрані відразу.

4. Ввести IP-адресу Вашого телефону в браузері на Вашому ПК (мал. 1).

Мал. 1

5. Ім'я адміністратора за замовчуванням – «admin», пароль – «admin».

6. Відкриваємо вкладку – «Accounts – Account 1 – General Settings».

Мал. 2

7. Вказуємо дані для під'єднання до сервера: IP-адресу сервера, логін, пароль.

Мал. 3

8. Після того як Ви вказали наведені вище налаштування, натисніть кнопку «Save and Apply».

9. Після збереження налаштувань треба змінити час реєстрації телефону на сервері, для цього перейти «Accounts – Account 1 – SIP Settings – Basic Settings».

Мал. 4

10. У полі «Register Expiration» встановити «1» і після зміни натиснути «Зберегти».

11. Якщо все правильно, то на сторінці статусів акаунтів «Status-Account Status» бачимо під'єднання до сервера «SIP Registration – YES», також для перевірки наберіть номер 92 (номер ехо-тесту). Якщо у Вас відображається статус «SIP Registration – NO», перевірте, будь ласка, ще раз усі введені налаштування.

Мал. 5

На цьому налаштування телефонного апарата Grandstream GXP2100 завершене.