Експорт контактів

Експорт контактів

Ця можливість дає змогу здійснити експорт бази даних контактів з особистого кабінету Vega у єдиний файл і надалі безпосередньо працювати з ним. Цей файл матиме розширення «csv» і містититиме стовпчики, заголовки яких будуть відповідати за назву полів у картці клієнтів.

Як почати користуватися?

Для того щоб здійснити експорт контактів бази даних, треба зайти в особистий кабінет з правами адміністратора.

Мал. 1. Контакти в CRM Teler

Після чого потрібно виконати такі кроки:

  • Перейти в пункт меню «Контакти» (мал. 1, позначка 1).
  • У верхньому правому кутку на представленій сторінці браузера натиснути кнопку, яка має вигляд трьох вертикальних точок (мал. 1, позначка 2).
  • Тоді в меню, що розкрилося, натиснути «Експорт контактів» (мал. 1, позначка 3).

Після цих дій на сторінці браузера з'явиться повідомлення, в якому написано, що запитана інформація буде надіслана протягом 5 хвилин на e-mail (мал. 1, позначка 4), що служить для входу в особистий кабінет Vega.

Далі перевірте, будь ласка, свій е-mail, що служить для входу в особистий кабінет Vega, на нього має надійти лист з темою «Контакти». До цього листа буде доданий файл «contacts.csv». Збережіть цей файл у себе на комп'ютері, після чого відкрийте за допомогою програми Microsoft Excel або будь-якої іншої, що підтримує файли з розширенням csv.

Відкриваючи файл, програма запитає про розділювач колонок, треба поставити позначку на розділювачі «Кома» і натиснути кнопку «OK». Після цих дій у програмі, через яку відкритий файл, буде відображена база клієнтів (мал. 2).

Мал. 2. База контактів

Примітка 1. У кожної компанії цей файл може мати різну кількість стовпчиків з різними назвами, оскільки в кожної компанії поля в картках клієнтів можуть бути налаштовані й називатися по-різному.