Прив'язка клієнт-співробітник

Прив'язка клієнт-співробітник

Навіщо

Уявіть, що після чергового контакту з клієнтом Ваш співробітник уже знає всі тонкощі роботи з ним і всі його потреби. Для того щоб підвищити якість обслуговування постійних клієнтів і скоротити час, витрачений на чергове обслуговування, розроблено кілька механізмів прив'язки клієнт-співробітник.

Як це працює

Є два основні варіанти роботи прив'язки. Віртуальна IP АТС Vega може автоматично запам'ятовувати (за номером телефону), з яким співробітником працює клієнт, або Ви явно можете встановити відповідального в картці клієнта. Розгляньмо докладніше ці два режими роботи.

  • З картки клієнта в CRM

У разі надходження вхідного дзвінка від клієнта А виклик спрямується на відповідального співробітника А, якого Ви самі вибрали в картці клієнта. Якщо під час надходження дзвінка відповідальний співробітник, що вказаний у картці клієнта, не може прийняти цей виклик, то дзвінок буде скерований на співробітника, який має найвищий пріоритет для приймання дзвінків.

  • Автоматична прив'язка

У разі надходження вхідного дзвінка від клієнта А слухавку піднімає співробітник А, якщо вони розмовляють довше ніж 60 секунд, система запам'ятовує цього клієнта як абонента, що прив'язаний до співробітника А. Коли клієнт А телефонує наступного разу, система найперше скеровує дзвінок співробітникові А, якщо відповіді від співробітника А немає, дзвінок переходить іншим співробітникам відділу (як під час звичайної роботи). Якщо на дзвінок відповів співробітник Б і час розмови між співробітником та клієнтом перевищив 60 секунд, тоді прив'язка змінюється на клієнт А – співробітник Б. Наступного разу клієнт А буде додзвонюватися насамперед співробітникові Б. Якщо ж тривалість вхідного дзвінка була менш як 60 секунд, прив'язка змінена не буде, і наступного разу дзвінок від клієнта А буде знову скерований співробітникові Б. Щодо вихідного дзвінка, то встановлення прив'язки або зміна наявної прив'язки відбувається у всіх випадках, навіть якщо дзвінок не успішний (наприклад, клієнт не підняв слухавки).

Як почати користуватися

Щоб почати користуватися прив'язкою, треба ввійти в особистий кабінет Vega (докладний опис – Як увійти в особистий кабінет Vega). Потім перейти на вкладку «Налаштування» в навігаційній панелі зліва (мал. 1, позначка 1), тоді в розділ «Інтеграції». В цьому розділі буде позначене поточне активне з'єднання (мал. 1, позначка 2), яке треба відкрити, клікнувши на зображення під'єднання (мал. 1, позначка 3). У прикладі показано, що поточним під'єднанням до CRM є amoCRM, будь ласка, клікніть по активному під'єднанню до CRM, яке використовуєте саме Ви, воно може відрізнятися.

Мал. 1. Розділ «Налаштування» -> «Інтеграції» в особистому кабінеті Vega

Після чого Вам відкриються налаштування під'єднання до CRM, де слід вибрати потрібний Вам тип прив'язки клієнт-співробітник. У прикладі показані налаштування під'єднання до amoCRM, але Ваше під'єднання може бути іншим (мал. 2).

Мал. 2. Розділ «Налаштування» -> «Інтеграції» -> «amoCRM-під'єднання» в особистому кабінеті Vega

Поставте позначку на бажаному варіанті прив'язки, потім збережіть налаштування. Не забудьте: якщо Ви вибрали прив'язку «з картки клієнта в CRM-системі», то відповідального співробітника потрібно вибрати безпосередньо в самій картці клієнта (в нашому прикладі це буде картка в amoCRM).