Мешканцям 800 будинків Одеси вже доступний новий інтернет Gigabit, що літає

30.11.2020

gigabit vega odessa

Дистанційне навчання та віддалена робота, перегляд фільмів у НD-якості та online-ігри значно підвищують вимоги до домашнього інтернету, тому для користувачів збільшення швидкості стає необхідністю.

Сто тисяч квартир, приватних будинків, офісів та бізнес-об’єктів в Україні вже охоплені сучасними мережами зв’язку Gigabit by Vega, а мешканцям доступний інтернет за технологією GPON, який у 10 разів швидший за звичний. Національний телеком-оператор щодня будує кілометри ліній у найбільших містах країни: Києві, Львові, Дніпрі та Одесі. Найактивніше зростає кількість зон в Одесі – користувачі понад 80 тисяч домогосподарств у Суворівському та Київському районах можуть підключитись до гігабітної мережі.

Gigabit by Vega – це проєкт, який базується на принципах дружнього клієнтського сервісу, швидкої реакції та лояльності. Проаналізувавши власний дванадцятирічний досвід у телекомунікаціях, компанія сформувала нову команду фахівців, запустила зручні онлайн-канали для звернень, а головне – відтепер інтернет надається за технологією GPON, яка є однією з найперспективніших серед оптичних мереж завдяки надійності та пропускній можливості до 1 Гбіт/с.

Нова послуга має суттєві переваги для домашніх користувачів та бізнес-клієнтів:

Швидкість до 1 Гбіт/с. Гра на 70 Гб «залітає» за 10 хв, а фільм у 4К на 120 Гб – за 20 хв.

Надійність. Оптичний кабель прокладається безпосередньо до клієнта, без активного операторського обладнання, яке може виходити з ладу.

• Незалежність від погодних умов: у всьому будинку не буде світла, а інтернет все одно літатиме.

Оnline без «підвисань». Гігабіт з сучасним Wi-Fi роутером дозволить одночасно працювати, проводити відеонараду, слухати лекцію або переглядати відео.

Технологія GPON забезпечить надійне підключення до мережі, яке потребують системи розумного дому або смарт-офісу з сигналізацією, відеоспостереженням та іншими проявами інтернету речей. Швидкий інтернет Gigabit by Vega є ідеальним рішенням для компаній, які використовують хмарні сервіси або Віртуальну АТС, оскільки для цих ресурсів особливо важлива стабільність з’єднання та оперативний доступ до потрібної інформації.

При значно вищій якості послуги, ціна залишилась на рівні звичайного інтернету – 150 грн. на місяць. Команда Gigabit by Vega впевнена у своєму продукті, тому надає кожному новому абоненту можливість безоплатно протестувати його протягом 30 днів.

«Ще рік тому, під час старту проєкту, більшості українців цілком вистачало 100 Мбіт/с. Сьогодні ж віддалена робота, щоденні відеоконференції та дистанційне навчання показали, що цієї швидкості замало. Адже нам потрібно не просто бути на зв’язку час від часу, а постійно мати стабільне і якісне з’єднання для важливих нарад з партнерами й колегами, або для іспитів, які цього року здебільшого проходять в Zoom, Skype, Teams та інших онлайн-відеочатах. Тому Gigabit by Vega – це надійність, швидкість та цілодобова підтримка, за яку кожен з нашої команди відповідає особисто перед абонентом», – прокоментував Генеральний директор Мурат Чинар.

Попит на гігабітний інтернет в Україні зростатиме щонайменше 2 наступні роки, але використання GPON вже зараз дозволяє вийти на новий рівень якості зв'язку. Серед вагомих плюсів є надійність і досконалість потокового відео, «живих» трансляцій, сучасного ігрового контенту та необмеження в кількості одночасно підключених гаджетів.