У трьох містах України запрацювала нова мережа швидкісного домашнього інтернету Gigabit

12.05.2020

gigabit

«Інтернет літає! Не реально? Реально!» У реальності такого повідомлення від національного телеком-оператора Vega відтепер можуть пересвідчитися мешканці близько 100 багатоповерхівок Києва, Одеси та Дніпра, що підключені до нової мережі гігабітного інтернету Gigabit by Vega.

Провайдер увів в експлуатацію чергові зони нової сучасної оптоволоконної мережі Gigabit за технологією GPON. Швидкість передачі даних по такому каналу досягає 1 Гбіт/с (≈1000 Мбіт/с), а це мінімум у 10 разів краще за звичний для більшості інтернет. Що це означає? Наприклад, завантаження повнометражного фільму в HD-якості або сучасної гри триває лічені хвилини.

Ця революційна у сфері комунікацій технологія забезпечує надійний сигнал і високу швидкість доступу для чималої кількості гаджетів одночасно та в будь-який час доби. Саме тому будинки у мережі Gigabit забули звичні «падіння» інтернету, особливо у пікові часи. А наразі, коли більшість громадян постійно знаходиться та працює вдома — це особливо критично.

«GPON - це наша відповідь на виклик цифрової трансформації, який набирає обертів в Україні. Інтернет став невід’ємною частиною повсякденного життя, більшість питань ми вже вирішуємо онлайн. Сьогодні надзвичайно важливо, щоб домашній інтернет був максимально надійний і вмів «літати». Технологія GPON здатна забезпечити нашим клієнтам широкосмуговий доступ в інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с. Крім того, вона має великий «запас міцності» на майбутнє: мережа буде готова забезпечити потрібну пропускну здатність каналу навіть якщо згодом користувачам знадобиться доступ до ще «важчого» контенту. Саме тому при заміні застарілих мідних технологій ми обираємо GPON вже зараз», - відзначив Генеральний директор Мурат Чинар.

Мережа Gigabit дозволить зробити доступ до інтернету по-справжньому безперебійним і якісним. Мешканці нових GPON-зон мають можливість легко у цьому переконатися. Vega будує нові канали GPON, усвідомлюючи, що багато користувачів вже очікують на сучасну оптику заради зручного та швидкого інтернету. У Компанії впевнені, що мережа у короткий термін набере достатню кількість клієнтів, тому споживачам запропонована досить доступна щомісячна вартість послуг, щоб забезпечити комфортний перехід від попередніх поколінь сервісу. Крім того, оператор пропонує вигідні умови підключення, які дозволяють кожному новому клієнту спочатку 30 днів повноцінно користуватися та переконатися у якості послуг, і тільки з другого місяця починає нараховуватись абонентська плата.

Технічні спеціалісти компанії у період карантину дотримуються чітких правил та застосовують усі необхідні заходи для запобігання поширенню в країні коронавірусу і готові оперативно та безпечно підключати сервіси своїм клієнтам. Аби отримати максимум швидкості на домашньому WiFi (до 1 Гбіт/с) і стабільний сигнал, краще мати відповідну техніку. При підключенні Gigabit від Vega фахівці Компанії допоможуть з вибором кращого роутеру, або нададуть сучасний гігабітний пристрій у користування.