Шановний абоненте,
інформуємо, що на IPTV-приставках MAG 250 та MAG 255 реалізована можливість перегляду телебачення (IPTV) від «Sweet TV».


Для цього вам необхідно:

  1. На сайті «Sweet TV» зареєструватися або, якщо у вас вже існує аккаунт «Sweet TV», то необхідно увійти у нього. Також можна зробити аналогічні дії на смартфоні або планшеті з допомогою мобільного застосунку «Sweet TV».
  2. У кабінеті користувача на сайті «Sweet TV» або у мобільному застосунку необхідно зайти у розділ «Промокоди» та ввести промокод «Sweet TV», який було раніше надіслано вам у Viber, SMS або у повідомленні у Особистому кабінеті Vega. Після активації промокода, вам буде підключено Преміальний пакет «Sweet TV» для безкоштовного перегляду протягом всього серпня.
  3. Включити під’єднану до Інтернету IPTV-приставку MAG 250 / 255, увійти на ній у свій аккаунт «Sweet TV» за тим самим номером мобільного телефону, який ви використовували для реєстрації на сайті sweet.tv або у мобільному застосунку «Sweet TV». Після вводу номеру телефону на нього буде відправлено SMS з одноразовим паролем (4 цифри), який необхідно ввести на приставці для входу у свій аккаунт*.

У випадку виникнення питань звертайтеся за телефоном 0 800 60 00 60 (дзвінки безкоштовні).
Бажаємо приємного перегляду!

* - Якщо після вводу 4 цифр паролю приставка зависає, тоді її необхідно перезавантажити (виключити, через 30 с. включити).