Переадресація дзвінків

Не втрачайте клієнтів, скористайтеся переадресацією дзвінків!

Ваш бізнес за будь-яких обставин має бути на зв'язку. Щоб не втрачати клієнтів, радимо скористатися зручною послугою "Переадресація дзвінків". Ця послуга дозволить вам залишатися на зв'язку, і не пропустити важливі дзвінки, де б ви не знаходились.

Як налаштувати переадресацію дзвінків

 • Якщо Ви користуєтесь IP-телефонною лінією, або вашу лінію було переключено на нову технологію під час модернізації мережі Vega, ви можете самостійно налаштувати переадресацію у вашому Особистому кабінеті

  Крок 1.

  В Особистому кабінеті перейдіть до Налаштування телефонної лінії

  Крок 2.

  Оберіть: Налаштування послуги - Переадресація

  Корисна порада:

  За можливості, встановлюйте переадресацію на міські телефонні номери – це найбільш економний варіант. Плата за переадресовані дзвінки стягується згідно вартості вихідних дзвінків у відповідному напрямку. Дізнатись базову вартість вихідного дзвінку по вашому тарифному плану можна у Особистому Кабінеті:

  Особистий Кабінет - > Налаштування телефонної лінії - > Додатково про тарифний план

 • Якщо Ви користуєтесь аналоговою телефонною лінією, в Особистому кабінеті відсутня можливість самостійного налаштування додаткових послуг.

  Подайте заявку на встановлення безумовної переадресації. Заповніть відповідну інформацію, її оброблять і Вам буде встановлена безумовна станційна переадресація. Вартість послуги 12 грн/місяць з ПДВ.


  Корисна порада:

  Замовляйте переадресацію на міські телефонні номери – це найбільш економний варіант. Плата за переадресовані дзвінки стягується згідно вартості вихідних дзвінків у відповідному напрямку. Дізнатись базову вартість вихідного дзвінку по вашому тарифному плану можна в Особистому Кабінеті:

  Особистий Кабінет - > Налаштування телефонної лінії - > Додатково про тарифний план

 • Якщо Ви користуєтесь Віртуальною АТС Vega, – переадресація налаштовується в кабінеті управління вашою Віртуальною АТС. За необхідністю – звертайтесь за адресою підтримки Віртуальних АТС: [email protected]

  Інструкція з налаштування


  Корисна порада:

  Замовляйте переадресацію на міські телефонні номери – це найбільш економний варіант. Плата за переадресовані дзвінки стягується згідно вартості вихідних дзвінків у відповідному напрямку.

Якщо потрібна допомога у налаштуванні