Налаштування Grandstream GXP1400

Налаштування Grandstream GXP1400

Про апарат

Grandstream GXP1400 – це IP-телефон наступного покоління для малого та середнього бізнесу, що має можливість приймати до двох викликів одночасно на 1 SIP-акаунт.

Grandstream GXP1400

Grandstream GXP1400 оснащений РК-екраном з роздільною здатністю 128х40, трьома програмованими контекстно незалежними XML-клавішами, двома мережевими портами і має можливість створювати тристоронні конференції.

Налаштування

Для налаштування Grandstream GXP1400 через веб-інтерфейс потрібно:

1. Для налаштування програми Вам потрібно знати реєстраційні дані, їх можна знайти, перейшовши за посиланням «Дані для реєстрації телефонного апарата (софтфона)».

2. Переконатися, що Ваш телефон увімкнений і під'єднаний до інтернету. На задній панелі Grandstream GXP 1400 є два порти RJ45 (LAN і PC). Треба під'єднати канал інтернету до порту LAN.

3. Натисніть кнопку Menu-, щоб побачити IP-адресу.

4. Ввести IP-адресу Вашого телефону в браузері на Вашому ПК (мал. 1).

Мал. 1

5. Ім'я адміністратора за замовчуванням – «admin», пароль – «admin».

6. Відкриваємо вкладку – «Accounts – Account 1 – General Settings».

Мал. 2

7. Вказуємо дані для під'єднання до сервера: IP-адресу сервера, логін, пароль.

Мал. 3

8. Після того як Ви вказали наведені вище налаштування, натисніть кнопку «Save and Apply».

9. Після збереження налаштувань треба змінити час реєстрації телефону, для цього перейти «Accounts – Account 1 – SIP Settings – Basic Settings».

Мал. 4

10. У полі «Register Expiration» встановити «1» і після зміни натиснути «Зберегти».

11. Якщо все правильно, то на сторінці статусів акаунтів «Status-Account Status» бачимо під'єднання до сервера «SIP Registration – YES», також для перевірки наберіть номер 92 (номер ехо-тесту). Якщо у Вас відображається статус «SIP Registration – NO», перевірте, будь ласка, ще раз усі введені налаштування.

Мал. 5