Розпочав роботу ресурс Активи Групи СКМ на Донбасі. Поточний статус

25.10.2015

З сьогоднішнього дня заробив ресурс «Активи Групи СКМ на Донбасі. Поточний статус, на якому зібрана докладна інформація про руйнування і поточний статус роботи підприємств Групи СКМ у регіоні. На сайті в режимі on-line буде оновлюватися інформація про життя підприємств СКМ у Донецькій і Луганській областях, їх режим роботи, відновлення руйнувань, а також про допомогу містам, постраждалим у результаті військових дій.

Нагадаємо, що з червня 2014 року і до останнього часу 47 активів Групи СКМ опинилися в епіцентрі бойових дій. Багато хто з них неодноразово були змушені призупиняти свою роботу через загрозу життя співробітникам, а над кількома підприємствами Група СКМ втратила операційний контроль.

«Ми прийняли рішення про запуск такого ресурсу відразу з кількох причин. По-перше, для того, щоб на прикладі наших підприємств наочно показати, що насправді відбувалося і відбувається в зоні військових дій з інфраструктурою і реальним сектором і до яких страхітливих наслідків це призводить. Ще ми хочемо дати докладну і розгорнуту відповідь на питання про те, як в цих умовах працюють наші підприємства і компанії, як виконують свої зобов'язання, як відновлюють зруйновані об'єкти, яку допомогу надають людям, що потрапили в біду, – прокоментувала Наталя Ємченко, Директор із зв'язків з громадськістю та комунікацій СКМ. – Ресурс «Активи Групи СКМ на Донбасі. Поточний статус «буде регулярно і постійно доповнюватися. І ми дуже сподіваємося, що доповнюватися інформацією про масштабні відновлювальних роботах, а не про нові руйнування».

Наші підприємства працюють у рамках чинного законодавства України. Щодня, незважаючи на складнощі, Група СКМ докладає усіх зусиль для підтримки нормальної роботи активів, збереження робочих місць та виплати заробітної плати нашим співробітникам. Крім того, СКМ допомагає постраждалим містам та селищам відновлювати життєво важливу інфраструктуру – житлові будинки, школи, лікарні, повертає до будинків світло, тепло, воду, телефонний зв'язок.