Мурат Чинар
Генеральний директор

Топ-менеджер із більш ніж 20-річним досвідом роботи в найбільших телекомунікаційних компаніях світу: Туреччини, Швеції, Саудівської Аравії, Бахрейну, Іраку, Алжиру і України.

Пан Чинар почав своє професійне життя в 1999 році в якості інженера радіомережі в Ericsson. У 2000 році пан Чинар приєднався до Ericsson Швеції в якості керівника проекту, а в 2001 році почав працювати в Ericsson Саудівська Аравія - Бахрейн - Ірак - Алжир - Україна в якості старшого директора проекту. Г-н Чинар реалізував проекти повного циклу розгортання і модернізації мереж, включаючи 30 000 базових станцій. Також керував мережами Core і Transmission.

У 2010 році пан Чинар приєднався до Turkcell в якості директора, і став головним технічним фахівцем в Lifecell Ukraine. Він відповідав за мережі 2G і 3G по всій Україні близько 10 000 базових станцій, які обслуговують 10 мільйонів абонентів.

У 2015 році пан Чинар став генеральним виконавчим директором Vega Telecom, і під його керівництвом Vega Telecom активно розвиває власну мережу, впроваджує нові продукти і орієнтовані на клієнта бізнес-процеси. Основним фокусом компанії є інтегровані телекомунікаційні рішення з використанням новітніх технологій.

Мурат Чинар закінчив факультет електротехніки та електроніки Газіантепа, має ступінь магістра ділового адміністрування.