Керівники дирекцій

 • ceo

  Мурат Чинар

  Генеральний виконавчий директор

  Топ-менеджер із більш ніж 20-річним досвідом роботи в найбільших телекомунікаційних компаніях світу: Туреччини, Швеції, Саудівської Аравії, Бахрейну, Іраку, Алжиру і України.

  Пан Чинар почав своє професійне життя в 1999 році в якості інженера радіомережі в Ericsson. У 2000 році пан Чинар приєднався до Ericsson Швеції в якості керівника проекту, а в 2001 році почав працювати в Ericsson Саудівська Аравія - Бахрейн - Ірак - Алжир - Україна в якості старшого директора проекту. Г-н Чинар реалізував проекти повного циклу розгортання і модернізації мереж, включаючи 30 000 базових станцій. Також керував мережами Core і Transmission.

  У 2010 році пан Чинар приєднався до Turkcell в якості директора, і став головним технічним фахівцем в Lifecell Ukraine. Він відповідав за мережі 2G і 3G по всій Україні близько 10 000 базових станцій, які обслуговують 10 мільйонів абонентів.

  У 2015 році пан Чинар став генеральним виконавчим директором Vega Telecom, і під його керівництвом Vega Telecom активно розвиває власну мережу, впроваджує нові продукти і орієнтовані на клієнта бізнес-процеси. Основним фокусом компанії є інтегровані телекомунікаційні рішення з використанням новітніх технологій.

  Мурат Чинар закінчив факультет електротехніки та електроніки Газіантепа, має ступінь магістра ділового адміністрування.

 • Юрій Швець

  Комерційний директор

  У 1994 році закінчив Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» за спеціальністю електропостачання промислових підприємств.

  У 2012 році закінчив Дніпропетровський університет економіки і права ім. Альфреда Нобеля. Отримав ступінь магістра бізнес-адміністрування.

  Тривалий час займав посаду директора філії компанії "Телесвіт".

 • Віталій М'ясніков

  Технічний директор

  У 1995 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування за спеціалізацією Електрифікація і автоматизація сільського господарства.

  Працював в компанії Астеліт начальником технічного департаменту.

  Досвід роботи в сфері телекомунікаційних систем більше 20 років.