Vega організувала включення з російським оператором зв'язку ТТК

25.03.2013

Телекомунікаційна група Vega, один із провідних операторів України, що працює на міжнародному ринку під брендом Ucomline, підключилася до магістральної мережі Компанії ТТК, одного з найбільших операторів зв'язку в Росії. Ємність включення склала 20G.

Підключення до магістральної IP-мережі ТТК дозволить оптимізувати маршрути передачі даних і підвищити якість доступу клієнтів і партнерів Vega до російського сегменту мережі Інтернет. Клієнти ТТК на території Росії отримають вищу якість доступу до українських інтернет-ресурсів. Крім того, співпраця ТТК і Vega є додатковою можливістю для операторів резервувати канали зв'язку із західними партнерами.

«На сьогодні розвиток міжнародного партнерства є одним із пріоритетів компанії. Включення з ТТК - це перший крок Vega в реалізації декількох масштабних проектів із покращення зв'язку з російським сегментом мережі Інтернет», - прокоментувала подію Євгенія Новікова, директор зо роботи з операторами телекомунікаційної групи Vega.

«Ми працюємо з компанією Vega з 2010 року, надаємо цифрові канали зв'язку. Підключення компанії до послуги магістрального доступу до мережі Інтернет - важливий етап у розвитку нашої співпраці, який дозволить ТТК розширити свою присутність на транзитному ринку СНД», - відзначив керівник департаменту оптових продажів ТТК Сергій Яковлєв.

Компанія ТТК входить до п'ятірки провідних російських операторів зв'язку. Основний акціонер ТТК - ВАТ «РЖД», володіє 99,99% акцій Компанії.

ТТК експлуатує й обслуговує одну з найбільших у Росії волоконно-оптичних ліній зв'язку довжиною понад 75 000 км і пропускною спроможністю більше 1,5 Тбіт/с. ТТК надає широкий спектр телекомунікаційних послуг корпоративним і приватним клієнтам на всій території країни. Пріоритетним напрямком бізнесу ТТК є надання послуги широкосмугового доступу до мережі Інтернет на роздрібному ринку в регіонах Росії. На сьогодні Компанія володіє власною унікальною інфраструктурою доступу до 4,5 млн російських домогосподарств, абонентська база ТТК перевищує 1,1 млн абонентів.

ТТК також активно працює на міжнародному ринку. Трансконтинентальна магістраль TTK EurasiaHighway має з'єднання з мережами зв'язку практично всіх сусідніх країн, в тому числі Китай, Японію, Монголію, Фінляндію, країни Балтії та СНД і є оптимальним маршрутом між Європою і Азією.

Виручка Компанії за МСФЗ у 2011 році склала 24,8 млрд рублів, чистий прибуток - 1 млрд рублів, OIBDA - 4,3 млрд рублів.