Офіційна заява SCM: ініціатива створення Штабу з економічного здоров’я України

17.03.2020

Коронавірус спричинив проблеми у світовій економіці та в економіці України. Карантинні заходи, спрямовані на збереження людських життів, неминуче призводять до зниження економічної активності.

Влада більшості країн світу вживає активні заходи для запобігання економічній кризі. Україна - не виняток. Великий бізнес має намір активно допомагати владі. Компанія SCM звертається до Президента і Прем'єр-міністра з ініціативою про створення Штабу з економічного здоров’я України.

Мета створення Штабу - спільними зусиллями влади і бізнесу знайти інструменти для збереження економічного здоров’я країни в нинішніх складних умовах.

Пропонуємо невідкладно розглянути на засіданні Штабу з економічного здоров’я України заходи підтримки:

- населення;

- медицини;

- регіонів;

- малого та середнього бізнесу;

- базових галузей економіки.

Компанія SCM готова делегувати своїх кращих професіоналів в Штаб з економічного здоров’я України. Закликаємо зробити це і інших представників великого національного бізнесу.

Криза - це не тільки проблеми, а й можливості. Штаб з економічного здоров’я України повинен стати мозковим центром відродження нашої країни. Спільними зусиллями ми повинні зробити економіку України сильнішою та стійкою.

Довідка:

SCM - це міжнародний бренд, представлений в 7 країнах Європи і Північної Америки. Галузеві холдинги і виробничі активи SCM працюють в гірничо-металургійній, енергетичній, банківській, телекомунікаційній, мас-медійної, транспортній, сільськогосподарській, страховий і інших сферах.

У портфель SCM входять «Метінвест», ДТЕК, ПУМБ, «Укртелеком», телекомунікаційна група Vega, «Медіа Група Україна», UMG Investments, «Лемтранс», ЕСТА, HarvEast, «Паралель-М», «Портінвест», АСКА, АСКА -жизнь і інші. Всього понад 500 компаній і підприємств, на яких працюють близько 200 тисяч осіб.

Кінцевим бенефіціаром SCM є бізнесмен Ринат Ахметов.

Веб-сайт SCM: www.scm.com.ua

Прес-служба СКМ: (044) 501-77-95