Мурат Чинар, Генеральний директор Національного телеком-оператора Vega

Мурат Чинар – топ-менеджер, який присвятив телекому більше ніж 20 років. За цей час він керував проектами і очолював технічні підрозділи найбільших телекомунікаційних компаній світу в Туреччині, Швеції, Саудівській Аравії, Іраку, Алжирі, а починаючи з 2005 року – в Україні.

Пан Чинар очолив Vega в 2015 році. З його приходом в компанії відбулася глибока трансформація, включаючи оптимізацію бізнес-процесів, масштабний розвиток власної мережі і виведення на ринок нових продуктів. Компанія взяла стратегічний курс на впровадження комплексних телеком-рішень, у першу чергу – для бізнес-сегменту. Мурат Чинар – прихильник клієнтоорієнтованого підходу та впроваджує його в колективі компанії.

Свою місію на посаді керівника Vega – провідного національного телеком-оператора – він визначає як «лідер технологічної трансформації».

Мурат Чинар закінчив Газіантепський університет, Департамент електрики і електроніки. У 2014 отримав ступінь MBA в Університеті Коч (Стамбул).

Його першим місцем роботи стала міжнародна корпорація Ericsson, де незабаром він потрапив до Програми кадрового резерву. Працював у представництвах Ericsson в різних країнах понад 10 років. За цей час реалізував ряд проектів повного циклу з розгортання і модернізації мережі, що включають 30 тисяч базових станцій, а також керував базовими і передавальними мережами. Він тісно взаємодіяв з компанією Turkcell та її філіями, включаючи lifecell :), одного з лідерів мобільного ринку України.

Саме в компанії lifecell Мурат Чинар продовжив свою кар'єру на посаді Технічного директора в 2010 році. Він відповідав за масштабні проекти з управління 2G і 3G мережами по всій Україні, що включають близько 10 тисяч базових станцій та обслуговують 10 млн абонентів.

Навесні 2015 року він був призначений Генеральним директором національного телеком-оператора Vega.

Одружений, виховує двох дочок.